ČÍŠNÍK/SERVÍRKA (včetně práce za barem) - v jídelním centru

  • Liberec

Pracovní místo ( ČÍŠNÍK/SERVÍRKA (včetně práce za barem) - v jídelním centru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce za barem a na place v jídelním centru, zejména přijímání objednávek, roznášení objednávek hostům a sběr použitého nádobí na place, práce za barem včetně přípravy kávy a točení piva - požadujeme zkušenosti s přípravou kávy na pákovém kávovaru, šleháním mléčné pěny a čepováním piva. Střídavý čas začátků a konců směn - 1. týden 7:30 - 16:00 hod., 2. týden 9:00 - 17:30, 3. týden 10:00 - 18:30 hod. a 1 sobotní směna v měsíci, výplatní termín 15. den v měsíci, celá mzda přes pásku - neplatíme na ruku, zajímavý systém benefitů - informace na osobní schůzce.
Mzda od 25 000 Kč po zapracování.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na jídlo, flexi passy a další - informace na osobní schůzce
Hlásit se emailem nebo telefonicky
Volné místo číšník/servírka (včetně práce za barem) - v jídelním centru pro lokalitu Liberec.