ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE

  • Liberec

Pracovní místo ( ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví vás účetnictví a daně a v novelách zákonů vidíte výzvu?
Zapojte se do našeho kolektivu zkušených daňových poradců pro korporátní klientelu, naučte se, co jen tak někdo neovládá.
Co od vás očekáváme?
- min. středoškolské vzdělání v ekonomickém oboru
- znalost podvojného účetnictví a orientaci v daních min. na základní úrovni
- komunikační znalost angličtiny nebo němčiny
- všeobecnou zručnost při běžné práci s počítačem, znalost Windows, MS Office
- nasazení ve špičkách, se zvýšenými nároky v prvním pololetí
- pozitivní přístup k práci i k životu
- ochotu a schopnost pracovat v kolektivu
Na co se můžete spolehnout?
- zajímavá a zodpovědná práce, při které odborně vyrostete
- důkladné zapracování, funkční systém a pravidla práce i komunikace
- budete pracovat pod vedením daňových poradců
- práce s moderními technologiemi v příjemném prostředí
- k odpovídající odměně získáte motivační složku závisející na výkonu
- naše společnost se za 25 let své existence nikdy neopozdila s výplatami
Pokud budete úspěšní
- zvládnete být s pomocí technologií produktivní a nepostradatelnou oporou klientů
- stanete se respektovanou součástí špičkového odborného týmu
- pomůžeme vám s přípravou ke kvalifikační zkoušce daňového poradce
- existuje možnost, že budete časem řídit vlastní mikrotým
- Nástupní plat 20-30 tis. podle kvalifikace a praxe + motivační složky podle výkonu
Zaujalo vás to? Pak se nám co nejdříve ozvěte na e-mail recepce@kodap.cz.
Pošlete svůj životopis a vysvětlete krátce svou motivaci. Ozveme se vám obratem.
Volné místo asistent/ka daňového poradce pro lokalitu Liber