obchodní zástupce/zástupkyně pro prodej zemědělské techniky

  • Dobroměřice

Pracovní místo ( obchodní zástupce/zástupkyně pro prodej zemědělské techniky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: 5. května 429 dobroměřice
Firma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON přijme na HPP
- OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE PRO PRODEJ ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY-
Nabízíme
- silné zázemí stabilní a prosperující společnosti - seriózní jednání - zajímavou práci v rozrůstajícím se kolektivu, příjemné pracovní prostředí - odpovídající finanční ohodnocení, základní mzda + prémie v závislosti na pracovních výkonech
Požadujeme
- ukončené SŠ vzdělání s výučním listem nebo maturitou - aktivní přístup k práci, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zájem o novinky v oboru
- profesionální vystupování, orientaci na zákazníka, výborné komunikační dovednosti - řidičské oprávnění skupiny B -znalost práce na PC - MS Office (Word,Excel, Outlook)
Náplň práce
- prodej zemědělské techniky a příslušenství - aktivní (telefonická a elektronická) komunikace se zákazníky - vytváření akčních nabídek pro zákazníky
- zpracování příslušné administrativy (fakturace zákazníkům a smluvním partnerům)
- aktualizace dat v podnikovém systému
- sledování interních procesů, návrhy na případné zlepšování
- úzká a aktivní spolupráce s ostatními členy oddělení (prodej a servis)