řidič/ka tuzemské a mezinárodní kamionové dopravy

  • Dobroměřice

Pracovní náplň

místo výkonu práce: 5. května 429 Dobroměřice
Přijmeme na plný úvazek spolehlivého, zodpovědného řidiče na MKD.
Požadujeme ŘP sk. C + E (praxe v řízení C + E), platný profesní průkaz, časová flexibilita, spolehlivost, bezúhonnost.
Nabízíme solidní jednání, výborné platové podmínky a zázemí stabilní firmy.
Jedná se o práci na plný úvazek a nabízená mzda je ve výši od 16 000,-Kč / měsíc + prémie + diety. VÍKENDY VOLNÉ!!!!
Své životopisy zasílejte prosím na email: zacek@zacekag.cz
Pro více informací volejte: 602 108 010 (Luboš Žáček)
Volné místo řidič/ka tuzemské a mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Dobroměřice.

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Nabízíme

Nástup možný od: 05. 08. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz