Programátor

  • Brno

Pracovní místo ( Programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: pracoviště MU na území města Brna
Tajemník Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa SPECIALISTA/-KA - PROGRAMÁTOR VÝVOJÁŘ pro pracoviště RECETOX.
Náplní Vaší práce bude:
Vývoj databázových a informačních systémů pro vědu a výzkum
Programování v PHP
Práce s databázemi
Tvorba technické dokumentace
Námi používané technologie jsou: PHP, Symfony, PostgreSQL, Vue.js, Codeception, GIT, Phabricator
Požadujeme:
min. Bc. vzdělání v IT, informatice nebo příbuzném oboru IT
Dobrou znalost PHP
Základy objektového programování
Základy práce s DB (SQL)
AJ na komunikativní úrovni, znalost čj není podmínkou
Výhodou je znalost:
Symfony framework
GIT
Nabízíme:
Smysluplnou práci s pozitivním společenským dopadem
Motivující prostředí prestižního pracoviště s mezinárodním přesahem a spoluprací
Prostor pro osobní a odborný růst, možnost realizovat se a podílet na zlepšování našich procesů
Aktivní využití angličtiny
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, stravenky nebo zvýhodněné stravování v Menzách MU, příspěvek na penzijní připojištění, slevy v kině Scala a v univerzitních knihovnách, ad.
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo programátor pro lokalitu Brno.