Privátní bankéř, finanční specialista

  • Brno

Pracovní místo ( Privátní bankéř, finanční specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem - zaslat životopis na zaneta.parizkova@bcas.cz

Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- cílevědomost a samostatnost
- čistý trestní rejstřík
- znalost práce na PC
- komunikační dovednosti
- schopnost učit se novým věcem
- zodpovědnost
- odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz skupiny B výhodou, ne podmínkou

Zajistíme:
- ucelený systém vzdělávání hrazený firmou
- podporu ve formě vysoko sofistikovaných softvérových aplikací
- jednotná pravidla pro kariéru a provizní systém
- motivující finanční ohodnocení
- odměny závislé i od individuálních výsledků
- možnost profesionálního i kariérního růstu
- zapracování v součinnosti s profesionálním vedením zkušených a úspěšných pracovníků
- neustálé zvyšování kvalifikace v obchodě a odborné oblasti
- po 1 roce smlouva na neurčito

Po zapracování možnost čerpání z aktuálně nabízených benefitů.
Volné místo privátní bankéř, finanční specialista pro lokalitu Brno.