Sociální pracovník - vedoucí služby

  • Toužim

Pracovní místo ( Sociální pracovník - vedoucí služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Vodenková Petra Mgr., tel.: 724732247, e-mail: reditel@cesky-zapad.cz

-vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., min. vyšší odborné pro pozici sociální pracovník (vhodné i pro absolventy)
-zkušenosti s vedením týmu sociální služby výhodou
-ochotu čelit náročným pracovním podmínkám - převážně práce v sociálně vyloučených lokalitách
-schopnost týmově spolupracovat a řídit malý tým
-řidičský průkaz skupiny B nutný - aktivní řidič
-znalost práce na PC (MS Word a Excel, internet)
-zodpovědný přístup k práci
-ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat se

Nabízíme:
-práci v příjemném kolektivu
-možnost dalšího vzdělávání
-týmovou/individuální supervizi
-smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností následného prodloužení, nástup možný od 01. 07. 2019
- užití firemních automobilů pro soukromé účely za zvýhodněnou sazbu, služební telefon
Volné místo sociální pracovník - vedoucí služby pro lokalitu Toužim.