SALES MANAGER

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( SALES MANAGER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Stachová Terézia Ing., tel.: 731 618 515, e-mail: hr.manager@savoywestend.cz
POŽADUJEME:
praxe v osobním jednání s klienty a komunikativní vystupování
praxe v hotelu na stejné pozici min. 3 roky
excelentní čeština a výborná angličtina, němčina a ruština
samostatnost a schopnost převzít zodpovědnost za svěřené úkoly
znalost cestovního ruchu
zaslat životopis v českém a anglickém jazyce

NABÍZÍME:
moderní pracovní prostředí v luxusním hotelu
odpovídající mzdové podmínky

NÁPLŇ PRÁCE:
monitorování a analyzování trhů a vývojových trendů, nacházení nových obchodních příležitostí
reprezentování hotelu na jednáních se stálými obchodními partnery, potencionálními zákazníky
účast na veletrzích, workshopech, konferencích a výstavách
vyhodnocování prodejních aktivit
analýza prodejních a finančních ukazatelů
Volné místo sales manager pro lokalitu Karlovy Vary.