SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( SPRÁVCE INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Další složky platu:
-zvláštní příplatek ve výši 1.600,- Kč
Vzdělání: VŠ/SŠ+ min 5 let praxe (zaměření)
Požadavky:
- bezúhonnost doložená výpisem z rejstříku trestů
- samostatnost, vysoké pracovní nasazení a ochota dalšího vzdělávání
- dobré komunikační schopnosti, flexibilita, schopnost týmové spolupráce
- administrativní dovednosti, znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
- řidičské oprávnění skupiny B
Popis pracovní činnosti:
-zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky.
-metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky systému, např. se správou operačních systémů databází, sítí, případně s dodavateli
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 5 dní indispozičního volna
Zatím na dobu určitou, do budoucna možnost hlavního pracovního poměru na dobu neurčitou.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky Po - Pá od 7.00 do 15.30 hod.
Volné místo správce informačních a komunikačních technologií pro lokalitu Liberec.