KUCHAŘ/KUCHAŘKA

  • Liberec

Pracovní místo ( KUCHAŘ/KUCHAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- příprava teplých a studených pokrmů v závodní kuchyni
- kapacita 1000 obědů denně včetně rozvozů na jednotlivé závody
- příprava 6 druhů menu
Požadujeme:
- vyučení v oboru
- praxe v oboru výhodou
- schopnost samostatné práce i práce v kolektivu
- manuální zručnost a dobrá fyzická kondice
- odpovědný přístup k práci
Nabízíme:
- dlouhodobý pracovní poměr
- pracovní doba: po-pá ranní směna 5-13 hod. a jednou za 4 týdny odpolední směna 9-16 hod.
- volné víkendy
- zajímavou a perspektivní práci
- zajímavé finanční ohodnocení
- absolventy rádi zaučíme
- nadstandardní sociální program (5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, po půl roce příspěvek na penzijní připojištění, zaměstnanecké mobilní telefony, příspěvek na rekreaci a další)
Místo výkonu práce: Liberec - Minkovice
Nástup dle dohody
Naše společnost uznává jako plnohodnotný doklad vaší kvalifikace na danou pracovní pozici také odpovídající osvědčení o profesní kvalifikaci dle zákona 179/2006 Sb.
Volné místo kuchař/kuchařka pro lokalitu Liberec.