Zkušební elektrotechnik

  • Tachov

Pracovní místo ( Zkušební elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: provozovna firmy - U Ctiboře 1989, Stadtrodská 1251, 347 01 Tachov.
Smlouva na dobu určitou min. na 1 rok.
Požadavky:
- Vyučen v elektro oboru
- Výhoda znalost SIMATIC STEP 7
- Výhoda znalost německého nebo anglického jazyka
- Dobrý zdravotní stav
- Flexibilita
Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu, zdarma závodní straování, příplatky ke mzdě nad rámec zákoníku práce, zvýhodněné tarify mobilního operátora, jazykové kurzy, profesní kurzy.
Volné místo zkušební elektrotechnik pro lokalitu Tachov.