Inženýr/ka kvality

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Inženýr/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Triangle Velemyšleves
Náplň práce:
- řeší kvalitativní problémy
- je v kontaktu se zákazníky a řeší jejich požadavky
- podílí se na tvorbě dokumentace
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- předchozí praxe v oblasti kvality v mezinárodní výrobní společnosti
- dobrá znalost systémů řízení kvality ISO TS 16949, VDA, ISO 14001
- znalost technické dokumentace
- znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě
- znalost německého jazyka výhodou
- orientace na zákazníka
Co Vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení
•13.plat
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
•25 dní dovolené
•Plně dotované stravné
•Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
•Cafeteria. •Další firemní benefity•Firemní akce
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4)
kariera@cz.gestamp.com
Volné místo inženýr/ka kvality pro lokalitu Velemyšleves.