*STROJNÍ ZÁMEČNÍK - MONTÉR - Velká Bíteš

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( *STROJNÍ ZÁMEČNÍK - MONTÉR - Velká Bíteš ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis nabídky:
Montáž při výrobě a opravě turbín v místě výkonu práce PBS ENERGO, a.s. ve Velké Bíteši
Instalace nových turbín a opravy turbín u zákazníků v ČR i zahraniční
Práce na hlavní pracovní poměr
Možnost dalšího odborného vzdělávání
Motivující mzdové hodnocení včetně dalších benefitů
Pracovní doba od 6.00 do 14.00
Zaměstnání ve stabilní společnosti
Benefity: Firemní dotované stravování, vlastní jídelna a kantýna, penzijní a životní připojištění, příplatky za práci přesčas, odměna za naplněnou docházku…
Mimopracovní aktivity: Den otevřených dveří, Sportovní den, bowlingové turnaje
Požadujeme:
SŠ strojní nebo SOU, vyučen zámečník nebo příbuzné obory
V případě jiného strojního oboru nutná praxe
Výhodou znalost a praxe v oboru montáže turbín a elektrárenských strojoven
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou
Ochota cestovat po ČR i do zahraničí
Termín nástupu: možnost ihned nebo v termínu po vzájemné dohodě
Volné místo *strojní zámečník - montér - velká bíteš pro lokalitu Velká Bíteš.