PROGRAMÁTOR DELPHI

  • Liberec

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR DELPHI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
velmi dobrá znalost Delphi (Object Pascal), objektového programování
velmi dobrá znalost DB, SQL (Firebird)
aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
analytické myšlení, pečlivost, schopnost pracovat v týmu
minimální vzdělání: SŠ nejlépe technického směru, znalost technické angličtiny
Nabízíme:
bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Hlásit se předem e-mailem nebo telefonicky.
Volné místo programátor delphi pro lokalitu Liberec.