PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝSTUPNÍ EVIDENCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝSTUPNÍ EVIDENCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup ihned
Náplň práce: označování výrobků pomocí tamponového tisku na jednobarevném i dvoubarevném stroji. Čeká Vás manuální, nikoli však fyzicky náročná práce.
Vyrábíme nejrůznější produkty, takže monotónní práce to nebude.
- Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání, uvítáme zkušenosti s tamponovým tiskem či vzdělání v oboru tiskař. Pokud je mít nebudete, nevadí.
- Nabízíme: 6 dní sick days každý rok, 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
- V případě zájmu pošlete svůj strukturovaný životopis na email kariera@hakel.cz, kontaktní osoba: Ing. Kravčíková Lenka, tel.: 494 942 300.
Volné místo pracovník/pracovnice výstupní evidence pro lokalitu Hradec Králové.