Vedoucí technologů + projekt manager

  • Chrudim

Pracovní místo ( Vedoucí technologů + projekt manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Pardubická 1 407
NÁPLŇ PRÁCE: Vedení technologického oddělení: v rámci této činnosti budete delegovat úkoly, motivovat a podporovat členy týmu.
Projektování: zpracovávání cenových nabídek a po obdržení objednávky realizace celého projektu v požadované kvalitě a termínu tak, aby byl zákazník spokojený. Budete osobně připravovat výrobní dokumentaci jednotlivých projektů, to znamená, že budete komunikovat jak se zákazníky, tak s dodavateli. Budete sledovat a vyhodnocovat při řízení projektu jeho realizaci po ekonomické stránce.
POŽADUJEME: SŠ/VŠ s technickým zaměřením, Znalost NJ na velmi dobré komunikativní úrovni, technické myšlení, vzdělání v oboru, znalost procesů technické dokumentace a SW E-projektování, praxe v oboru podmínkou.
NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnocení, k hrubé mzdě náleží pohyblivá složka mzdy, zajímavý benefitní program, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned. Smlouva na dobu neurčitou.
Životopisy v ČJ zasílejte na monika.novackova@luetze.com v případě zájmu Vás budeme kontaktovat pro osobní pohovor. Prosím první kontakt pouze emailem!
Volné místo vedoucí technologů + projekt manager pro lokalitu Chrudim.