Specialista marketingu

  • Soběslav

Pracovní místo ( Specialista marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Organizace firemních výstav na tuzemských a zahraničních veletrzích, rganizace firemních konferencí, seminářů a společenských akcí, spolupráce na tvorbě propagačních a informačních materiálů, spolupráce na tvorbě a trvalé optimalizaci webových stránek, zajišťování inzerce v tištěných a elektronických médiích, správa grafického manuálu, zodpovědnost za přípravu a plnění marketingového plánu, analýza prodeje a trhů a monitoring trhu, vyhodnocování efektivity marketingových činností, komunikace s marketingovými odděleními obchodních partnerů, marketingová podpora obchodních zástupců a partnerů, vytváření optimální marketingové strategie.
Požadujeme: komunikativnost, samostatnost a flexibilitu, zkušenosti z marketingu výhodou, min. úplné středoškolské vzdělání, anglický jazyk - aktivně, další jazyk výhodou.
Nabízíme: plný pracovní úvazek, možnost dalšího profesního rozvoje.
Kontakt e-mailem.
Volné místo specialista marketingu pro lokalitu Soběslav.