Operátor CNC pálícího stroje

  • Brno

Pracovní místo ( Operátor CNC pálícího stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost zabývající se tvarovými výpalky a výpalky s úkosy hledá nového pracovníka na pozici operátor CNC pálícího stroje.
Náplň práce:
- pálení výpalků dle dodané dokumentace
- zodpovědnost za kvalitu a přesnost pálení
- zodpovědnost za údržbu stroje a plynového hospodářství
- svářečské činnosti dle dohodnutých postupů pro opravu výpalků
- kontrola provedených prací a s tím související administrace
- kontrola popis dílů / kompletace zakázek
Požadujeme:
- zkušenosti s ovládáním CNC strojů výhodou
- vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
- řidičské oprávnění na VZV výhodou
- čistý trestní rejstřík
- manuální zručnost
- spolehlivost, pečlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů
- ochotu učit se novému a stále se vzdělávat
- praxe na podobné pozici výhodou
Nabízíme:
- práci v jednosměnném provozu 7-15:30 hod
- motivující mzdové ohodnocení
- zajímavou a stabilní práci v prosperující společnosti
- příspěvek na stravování
- nástup na HPP dle dohody, možné ihned
- pracoviště Brno - Horní Heršpice
Volné místo operátor cnc pálícího stroje pro lokalitu Brno.