Řidič mezinárodní kamionové dopravy

  • Sokolov

Pracovní místo ( Řidič mezinárodní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu uchazečů:
- telefonicky: 720 936 818, paní Sandra Ertlová, v době od 8:00 do 17:00 hod.
- emailem: sandra.ertlova@elflein.cz

Nabízíme:
- Dvousložková hrubá mzda 21.300, - Kč
- Nadstandardní ohodnocení odpovídající časové náročnosti a výkonu
- Diety podle zákona + 6 € jako kapesné navíc
- Příplatky za noční i přesčas
- Běžný výdělek 35.000 - 36.000 Kč
- Vše na výplatní pásce
- Prémie za přivedení nového řidiče
- Každý rok navyšování základních mezd

- Pravidelná linka v kolečku = DENNÍ NÁVRAT DOMŮ

- Možnost spolupráce formou brigády nebo krátkodobějšího pracovního úvazku
- Jistota zaručené celoroční práce s pravidelnou výplatou k 15. dni v měsíci
- Možnost vyplácení mzdy na český účet a diety na eurový účet nebo dohromady na český účet

Požadavky:
- Řidičský průkaz C + E
- Profesní a zdravotní způsobilost
- Výpis z rejstříku trestů
- Dodržování AETRu, ale i jeho využívání
- Flexibilita a proaktivní přístup

Pracovní doba dle domluvy
Místo výkonu práce Sokolov
Volné místo řidič mezinárodní kamionové dopravy pro lokalitu Sokolov.