OBSLUHA AUTOMATICKÝCH PÁSOVÝCH PIL

Pracovní místo ( OBSLUHA AUTOMATICKÝCH PÁSOVÝCH PIL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 a:9/4/2021
Náplň práce:
- obsluha pásových pil (Kasto, Behringer)
- řazení nástrojových ocelí, tyčí, profilů
- malosériová výroba.
Požadavky:
- vyučení v oboru i absolvent, praxe na pásových pilách výhodou, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, znalost výkresové dokumentace, manuální zručnost, samostatnost.
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti, týden dovolené navíc, stravenky (100 Kč), docházkový bonus 1.000,- Kč, firemní akce.
- hrubou měsíční mzdu po zapracování od 24.000 Kč.
Kontakt:
- telefonicky, e-mailem, uveden viz výše.