Finanční poradci specialista poradenského místa Ostrava - Hrabůvka

  • Ostrava

Pracovní náplň

Pracoviště: Horní 885/14, Ostrava- Hrabůvka
Kontakt: e-mailem, do předmětu prosíme uvést Kandidát - tým Ostrava

Požadavky pozice
rozšiřujeme náš zavedený obchodní tým o jednoho kolegu, rádi se s Vámi potkáme pokud:
- máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- máte základní znalost MS Office
- vlastníte řidičský průkaz sk.B
- hledáme zájemce zodpovědné, pracovité a cílevědomé
- máte chuť vydělávat si zajímavé peníze a nebojíte se pro to vydat ze sebe maximum
- zkušenosti z oboru bankovnictví/pojišťovnictví/finance velkou výhodou

Co vám nabízíme
- péči výhradně o svěřené portfolio našich klienů, o které se budete dlouhodobě starat a poskytovat jim veškerý servis
- 60 000 Kč náborový bonus
- nadstandartní platové ohodnocení
- plně hrazené školení v naši obchodní akademii
- kvalitní pracovní zázemí zavedené kanceláře
- po zapracování možnost organizovat si čas a práci podle sebe

Zaměstnanecké výhody: zvýhodněný úvěr na bydlení/hypotéka, firemní mobilní tarif, zvýhodněné pořízení automobilu
Volné místo finanční poradci specialista poradenského místa ostrava - hrabůvka pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 09. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba