TECHNOLOG - CENAŘ, KALKULANT PRO STOLAŘSKOU VÝROBU

  • Zábřeh

Pracovní místo ( TECHNOLOG - CENAŘ, KALKULANT PRO STOLAŘSKOU VÝROBU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost : MBG, spol. s r. o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh
Vypisuje výběrové řízení na místo:
Technolog - cenař, kalkulant pro stolařskou výrobu
Náplň práce:
• Cenové kalkulace pro stolařskou výrobu – v nákladových cenách
• tvorba a uplatňování norem času ve stolařské výrobě jako podklad pro
cenové kalkulace
• zpracovávání operativních plánů výroby a jejich následné vyhodnocení
• úzká spolupráce s konstrukčním oddělením
Požadavky:
• SŠ nebo VŠ - dřevařského směru - velkou
výhodou
• praxe v oboru min. 1 rok - podmínkou
• Analytické myšlení
• Výborná znalost Excel
• Samostatnost, zodpovědnost, proaktivita
• Aktivní řidič sk. B
Nabízíme:
• Zajímavou a tvůrčí práci pro naše zákazníky
• Výkonnostní prémie
• Zázemí stabilní české společnosti
• Příspěvek na podnikové stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• 25 dní dovolené
• Nástup: Možný ihned
• Mzda: Dohodou
Pracovní doba: 6:30 - 15:00 hod.
Nabídky předložte spolu se stručným životopisem osobně, nebo na adresu:
MBG, spol. s r.o., Sadová 2323/4, 789 01 Zábřeh
kontakt: Silvie Vyroubalová
Tel. 583 401 311
e-mail: silvie.vyroubalova@mbg.cz
www.mbg.cz
Volné místo technolog - cenař, kalkulant pro stolařskou výrobu pro lokalitu Zábřeh.