Programátor/software inženýr - Programátorka/software inženýrka

  • Teplice

Pracovní místo ( Programátor/software inženýr - Programátorka/software inženýrka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme česká společnost, která se dlouhodobě věnuje tvorbě software. Zaměřujeme se na správu dokumentů, tvorbu informačních systémů nebo jejich částí. Krom vlastní tvorby realizujeme i konzultační činnost k tvorbě software. Nyní hledáme zaměstnance pro účast na našich rozvíjejících projektech. Nabízíme možnost práce v Teplicích.
Požadavky:
- VŠ vzdělání
- znalost technologií: JavaScript, SQL
- AJ min. pasivní úroveň (čtení dokumentace)
- zodpovědnost a systematičnost
- schopnost týmové spolupráce
Benefit:
- flexibilní pracovní doba
- přátelský kolektiv
- příjemné pracovní prostředí
- možnost práce z domova
Hlásit se telefonicky nebo zasílat životopis na email tomas.pytelka@lightcomp.cz
Volné místo programátor/software inženýr - programátorka/software inženýrka pro lokalitu Teplice.