LABORANT/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( LABORANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů.
Náplň práce:
Laborant je zodpovědný za provádění analýz vstupních, mezioperačních a výstupních kontrol vzorků a kvalitu stanovení.
Požadujeme:
- SPŠCH nebo VŠCHT
- Praxi v laboratoři, zkušenosti s prováděním chemických rozborů a základní znalosti daného oboru
- Znalost práce na PC na uživatelské úrovni
- Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)
- Samostatnost, pečlivost
- Schopnost učit se novým věcem a spolupráce v kolektivu
Nabízíme:
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Práci v moderním chemickém provoze
- Zaměstnanecké výhody a benefity
- Odpovídající platové ohodnocení (od 22 000,- Kč)
- Možnost firemního ubytování
Požadovaný nástup:
Dle dohody
Místo výkonu práce:
Výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: info@temperatior.cz
Volné místo laborant/ka pro lokalitu Liberec.