Řidič mezinárodní kamionové dopravy ŘP sk. C + E

  • Kladno

Pracovní místo ( Řidič mezinárodní kamionové dopravy ŘP sk. C + E ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jezdíme ČR a Itálii.

Požadujeme:
řidičský průkaz C + E, profesní průkaz, bezpečnostní přestávky, psychologické vyšetření - psychotesty. Praxi v MKD.

Nabízíme:
příplatky za práci v noci, o sobotách a svátcích,
benefity za jízdu dle Dynafleetu/ Fuelchecku - až 5 000,- Kč/měs.
zahraniční diety 50 EUR/odpracovaný den
tuzemské diety 233,-Kč/odpracovaný den
za každý odjetý rok + 1 EUR
čistý měsíční příjem 40000,- - 50000,-

Kamiony parkujeme v areálu ČSAD Kladno, Železničářů 885, Kladno - Kročehlavy.
Volné místo řidič mezinárodní kamionové dopravy řp sk. c + e pro lokalitu Kladno.