operátor/ka výroby - obsluha strojů a zařízení

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( operátor/ka výroby - obsluha strojů a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Společnost zabývající se výrobou ocelových drátů a kordových vláken do pneumatik pro automobilový průmysl hledá pro svůj závod v Bítozevsi - průmyslová zóna Triangle Žatec pracovníka na pozici obsluhy strojů na výrobu patního lanka. Jedná se o práci mechanika, seřizovače strojů, provádění základní údržby, zajištění plynulé výroby. Práce v nepřetržitém provozu ( 12-ti hodinové směny). Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, nejedná se o agenturní zaměstnání.
Požadujeme: průkaz VZV, jeřábníka a vazače - školení JE ZAJIŠTĚNO po nástupu do zaměstnání přímo na pracovišti. Výhodou, nikoli podmínkou, je absolvování SOU v oboru mechanik, vhodná také předchozí praxe ve výrobním závodě.
Platební podmínky - ve zkušební době 3 měsíců 22 000 Kč, po uplynutí zkušební doby 25 300 Kč, roční bonus: 5% z celkové roční mzdy + další benefity.
Zájemci zasílejte životopisy na e-mail: simona.petraskova@kiswire.com

roční bonus: 5% z celkové roční mzdy, stravenky 150 Kč/směna, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, odměna za doporučení, docházkový bonus
Volné místo operátor/ka výroby - obsluha strojů a zařízení pro lokalitu Velemyšleves.