Sociální pracovník/ce pro středisko Noclehárna

  • Tábor

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce pro středisko Noclehárna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: sociální práce s uživateli služby (jednání se zájemci o službu, uzavírání smluv, individuální plánování), vedení sociální dokumentace, sociální poradenství, zprostředkování návazných služeb, komunikace s úřady státní správy a samosprávy.
Požadujeme: splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle §109 a §110 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách, praxe v oboru na pozici sociálního pracovníka výhodou, znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou, komunikační schopnosti a psychická odolnost
Nabízíme: 0,5 pracovní úvazek (možnost navýšení), platová tř. 10. dle NV 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, dle délky odborné praxe od 11.400,- do 17.160,- Kč (0,5 úvazku) po zapracování možnost osobního ohodnocení, zázemí stabilní příspěvkové organizace
Místo výkonu práce: středisko Noclehárna, Zavadilská 2842, Tábor.
Osobní návštěvy si prosím domlouvejte předem na telefonním čísle 381 478 290. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
K životopisu je nutno přiložit Prohlášení o souhlasu se zpracováním osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení. Po této době budou dokumenty bezodkladně skartovány.
Nabízíme služební mobil, příspěvek na stravování, stravování v místě výkonu práce, příspěvek na penzijní připojištění, FKSP, 5 týdnů dovolené.
Volné místo sociální pracovník/ce pro středisko noclehárna pro lokalitu Tábor.