PRODUCT MANAGER / OBCHODNÍK/-ICE

  • Nová Paka

Pracovní místo ( PRODUCT MANAGER / OBCHODNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODUCT MANAGER / OBCHODNÍK/-ICE.
V případě zájmu volejte na tel.: 736 226 655 p. Žalský, nebo posílejte životopisy na e-mail: j.zalsky@itadeco.cz.
Požadujeme SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, znalost PC v rozsahu MS Office, znalost AJ, ŘP sk. B.
Náplň práce: konzultace a poradenství, aktivní komunikace se zákazníky + prezentace, vytváření technických listů a účast na tvorbě marketingových aktivit, účast na výstavách, komunikace se zahraničními dodavateli, spolupráce s divizí prodeje.
Nabízíme zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí, odpovídající ohodnocení, nástup možný ihned, možnost dalšího vzdělávání.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.
Volné místo product manager / obchodník/-ice pro lokalitu Nová Paka.