SERVISNÍ TECHNIK (TECHNOLOGIE PROVOZU ZÁBAVY - BOWLING, LG)

  • Liberec

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK (TECHNOLOGIE PROVOZU ZÁBAVY - BOWLING, LG) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME:
- ÚSO/SŠ - elektrotechnické zaměření, vyhl. 50, §6
- Manuální zručnost a fyzická zdatnost na vysoké úrovni
- Diagnostiky závad a jejich odstranění na zařízeních provozu zábavy
- Spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- Základní práce na PC
- ŘP sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
- Údržba a servis technologie Provozu zábavy - bowling, laser game apod.
- Zajišťuje denní operativní odstraňování zjištěných či nahlášených závad
- Spolupracuje s externími dodavateli
NABÍZÍME:
- HPP
- Směnnost: 10-ti hodinová směna, nerovnoměrná - po,čt,pá / po,út,st,so,ne
- Nástup: IHNED
- Mzdové podmínky: cca Kč 25.000,00 - 27.000,00
Životopisy zasílejte na e-mail: kariera@centrumbabylon.cz
Volné místo servisní technik (technologie provozu zábavy - bowling, lg) pro lokalitu Liberec.