Kontrolor ve strojírenské výrobě (dělník)

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( Kontrolor ve strojírenské výrobě (dělník) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
•Kontrola kvality dílců ve výrobě
•Vstupní a výstupní kontrola
•Zodpovědnost za kvalitu kontrolovaných dílců
•Možnost zajímavé práce na konkrétních projektech

Požadujeme
•min. středoškolské vzdělání (technický směr výhodou)
•znalost práce s měřidly ve strojírenské výrobě
•orientace ve výkresové dokumentaci
•počítačové znalosti MS Office (Word, Excel)
•pečlivost, pracovitost, dobrý zrak, spolehlivost
•časová flexibilita
•komunikativnost
•schopnost umět se rychle rozhodovat
•výhodou znalost práce na 3D měřícím stroji

Nabízíme
•5 týdnů dovolené
•Každoroční navyšování mezd
•Zajímavé příplatky za směny
•Pololetní odměny na dovolenou a vánoční svátky
•Dotované závodní stravování v budově společnosti
•Příspěvek na dopravu
•Příspěvek na penzijní připojištění
•Podpora profesního růstu
•Příjemná pracovní atmosféra
•Firemní akce
Volné místo kontrolor ve strojírenské výrobě (dělník) pro lokalitu Zruč nad Sázavou.