Pracovníci ostrahy, strážní - Jiříkov

  • Jiříkov

Pracovní místo ( Pracovníci ostrahy, strážní - Jiříkov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné pro OZP
Místo výkonu práce:. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. , Jiříkov
Požadavky:
Trestní bezúhonnost.
Preferujeme uchazeče, kteří jsou ochotni dělat denní i noční směny
Náplň práce: vstup a evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel, kontrola objektu.
Nabízíme fyzicky nenáročnou práci, stálé zaměstnání na dobu neurčitou,ve stabilní společnosti, pravidelný měsíční příjem. Příplatky ke stanovené mzdě.

Možnost záloh.
Poskytnutí firemního oděvu, získání firemních benefitů.

Kontakt: Hlásit se telefonicky a domluvit si schůzku, Tereza Němcová, tel.: 608720287 (volat pondělí - pátek mezi 10:00 - 16:00), nebo e-mailem: kulich@1lb.cz
Volné místo pracovníci ostrahy, strážní - jiříkov pro lokalitu Jiříkov.