OBCHODNÍ REFERENT/KA

  • Lety

Pracovní místo ( OBCHODNÍ REFERENT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme dobrou znalost AJ, výhodou znalost NJ, uživatelskou znalost MS Office, řidič. průkaz B, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu.
Náplní práce bude každodenní komunikace se zahraničními zákazníky v AJ ( psaná i mluvená), tvorba a řízení objednávek, zadávání do podnikového systému až po konečné zajištění expedice a fakturace. Nástupní plat 21 000 - 24 000,- Kč
Nabízíme:
Bonusy, stravenky, náborový příspěvek, příspěvek na penz. a živ. poj., dodatkovou dovolenou
Kontakt: Jitka Cígnerová, tel.: 778 536 781, e-mail: jitka.cignerova@autometal.net nebo osobně mezi 8:00 - 14:30 hod.
Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Lety.