PRACOVNÍK/CE VÝSTUPNÍ KONTROLY

  • Liberec

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE VÝSTUPNÍ KONTROLY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
SO/SOU technického směru
Praxe s vizuální kontrolou výrobků
Zkušenosti s testovacími zařízeními
Ochota pracovat na směny
Základní znalost práce na PC
Odpovědnosti:
Příprava kontrolního zařízení dle průvodky a rozměru filtru
Vloží filtr - zařízení provede kontrolu kvality a případně označí defekt
V případě odhaleného defektu jeho odstranění předepsaným způsobem
Označení štítkem + balení
Zaměstnanecké výhody např.:
- stravování v areálu, 25 dnů dovolené, volnočasové benefity
- příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
- příspěvek na dovolenou, Vánoce, 13. plat, podíl na výsledcích podniku
Hlásit se emailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 14:30 hod.
Volné místo pracovník/ce výstupní kontroly pro lokalitu Liberec.