UČITEL/KA PRO 2. STUPEŇ ZŠ (APROBACE: AJ, HV, NJ)

  • Bernartice

Pracovní místo ( UČITEL/KA PRO 2. STUPEŇ ZŠ (APROBACE: AJ, HV, NJ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v pedagogickém oboru.
V případě zájmu zašlete životopis, i když nemáte dokončené VŠ vzdělání (možnost jiné nebo budoucí spolupráce)
Pracovní doba: 7:00 - 15:00 hod.
Vhodné i pro absolventy.
V případě oboustranné spolupráce je možné prodloužit smlouvu na dobu neurčitou.
Nabízíme: pracovní notebook, příspěvek na stravu a dovolenou, další vzdělávání v oboru.
Životopisy zasílejte na: cendelin@zsbernartice.eu
Volné místo učitel/ka pro 2. stupeň zš (aprobace: aj, hv, nj) pro lokalitu Bernartice.