Řidič vysokozdvižného vozíku

  • Čáslav

Pracovní místo ( Řidič vysokozdvižného vozíku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: platné oprávnění k řízení VZV (W1, W2), minimální vzdělání - vyučen, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.
Nabízíme: stabilní zaměstnání, kvalitní zaškolení, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na závodní stravování.
Náplň práce: řízení vysokozdvižného vozíku, včetně obsluhy namontovaných mechanismů, na pokyn mistra dřevařské výroby naváží nebo přemisťuje dřevní hmotu ke zpracování, odváží odpad, nakládá a vykládá kamióny, rovná materiál na předem určené pozice dle pokynů mistra, - vede příslušnou evidenci o vozidle a přepravě zboží i osob, zajišťuje péči o stav přiděleného vozidla, kontroluje technický stav svěřeného majetku, dle pokynů mistra zaváží a vyváží řezivo ze sušáren, udržuje pořádek na skladu řeziva, odpovídá za správně proložené a uskladněné hráně.
Volné místo řidič vysokozdvižného vozíku pro lokalitu Čáslav.