mechanik - seřizovač vstřikolisů

  • Strmilov

Pracovní místo ( mechanik - seřizovač vstřikolisů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kores Europe s.r.o.
mezinárodní společnost s vedoucím postavením na trhu v oblasti výroby a prodeje kancelářských a školních potřeb hledá v sídle společnosti ve Strmilově (okres Jindřichův Hradec) vhodného kandidáta/kandidátku pro novou vlastní výrobu plastových dílů na novém a moderním strojním zařízení:
MECHANIK - SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ
Náplň práce:
- obsluha a seřizování zařízení pro vstřikování a extrudované vyfukování plastových dílů
- průběžná kontrola kvality vyráběných dílů a evidence těchto kontrol
- základní péče o vstřikovací a vyfukovací stroje i nástroje
- základní výrobní evidence výroby- práce vyžaduje také určitou fyzickou zdatnost (manipulace s nástroji, paletami a materiálem).
Požadujeme:
- SOŠ nebo SŠ strojní či technického směru - podmínkou výuční list nebo maturita
- schopnost konstruktivního řešení technologie vstřikování plastů
- orientaci ve výrobní, technické a výkresové dokumentaci
- práce ve 3 směnném provozu
- samostatnost, zodpovědnost a flexibilitu
- vzdělání nebo přímá praxe v oboru výroby plastů jsou vítány!
Nabízíme:
- profesionální zaškolení přímým dodavatelem strojů a periferního zařízení
- mzdové ohodnocení podle dosaženého vzdělání a praxe
- nadstandardní příplatky za práci přesčas, odpolední a noční směny
- náborový příspěvek
- životní/penzijní pojištění pro stálé zaměstnance
- pět dní placeného volna navíc
- příspěvky na stravování
- nástup dohodou
Pouze písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na email: HR@kores-europe.cz nebo na adresu Kores Europe s.r.o., Nivka 336, 37853 Strmilov
Náborový příspěvek, zdravotní voln