Technik Helpdesku

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( Technik Helpdesku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Řešení podpory námi vyvinutých aplikací z oblasti stavebnictví a automotive. Okrajově správa sítí - dohledy, support, řešení potíží u zákazníků (e-mailové a doménové servery, SQL servery a antiviry), občasné cesty k zákazníkům. Nutná zkušenost s prací na Helpdesku a zákaznickou podporu pokročilých aplikací. Požadujeme ŘP B, znalost AJ pomínkou! Znalost nastavení a užití aplikací Windows 7-10 a Windows server 2008-2016 a zkušenosti s MS SQL. Znalost Linux výhodou. Asertivní vystupování, obchodní dovednosti, komunikativnost, 5 dní dovolené navíc, 3 sick days, stravenky za 118,- Kč, káva, ovoce, 4x ročně volnočasové poukázky za 1.000,- Kč, příspěvek na penzijní připojištění od 500,- Kč měsíčně, možnost bezúročné půjčky až 100.000,- Kč, teamspiritové akce, možnost občasné práce na Home Office, služební laptop a mobilní telefon, nová a moderní kancelář, prac. poměr na 1 rok s možností doby neurčité, pouze životopis na e-mail. ,
Volné místo technik helpdesku pro lokalitu Uherské Hradiště.