Technik měření / 3D operátor

  • Brno

Pracovní místo ( Technik měření / 3D operátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

nutné zaslat CV na kontaktní e-mail, kandidáti odpovídající zadaným požadavkům budou pozváni k osobnímu pohovoru telefonicky. Děkuji
Náplň práce:
* měření plastových výlisků a dílců forem
* zpracování dat v procesu a tvorba měrových protokolů
* dodržování metodiky měření a formální stránky všech dokumentů
* návrh metodiky měření problémových dílců
* pravidelná kontrola a údržba měřícího zařízení a měřidel

Požadujeme:
* SŠ technického zaměření
* praxe na pozici technik 3D měření nebo metrolog velkou výhodou
* znalost čtení výkresové dokumentace
* zodpovědnost, pečlivost, preciznost

Nabízíme:
* stabilní zázemí úspěšné české výrobní společnost
* platové podmínky dle zkušeností a výkonu
* měsíční prémiová složka mzdy
* stravenky
* příspěvek na penzijní připojištění
* vánoční bonus dle hospodářského výsledku společnosti
* dodatková dovolená a mnoho dalších
Volné místo technik měření / 3d operátor pro lokalitu Brno.