Správce informačních a komunikačních technologií

  • Brno

Pracovní místo ( Správce informačních a komunikačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení správy ekonomických informačních systémů, Jihlavská 20, 625 00 Brno, přijme:

Počet volných míst: 1

Požadavky:
• VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
• orientace v uživatelském prostředí operačních systémů MS Windows
• znalost databází (MS SQL)
• znalost podnikových procesů s důrazem na ekonomiku
• znalost programování
• znalost Microsoft Dynamics NAV (výhodou)
• zkušenosti se správou informačních systémů
• komunikační dovednosti, flexibilita
• technické a analytické myšlení
• proaktivní přístup k práci a kreativní myšlení
• schopnost učit se novým věcem
• morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
• práci v mladém kolektivu
• možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
• celou řadu zaměstnaneckých výhod v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Nástup: dohodou

Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu paní Jany Zemánkové, asistentky náměstka Centra informatiky, e-mail: Zemankova.Jana@fnbrno.cz, tel. 5 3223 2892
Volné místo správce informačních a komunikačních technologií pro lokalitu Brno.