Asistent(ka) ředitele

  • Ostrov

Pracovní místo ( Asistent(ka) ředitele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní doba:
od 9:00-13:00 hodin.

Pracovní místo je vhodné:
mimo jiné i pro matky na RD

Požadujeme:
- úplné střední vzdělání s maturitou
- organizační a komunikační dovednosti, příjemné vystupování, týmová spolupráce, flexibilita
- samostatnost, pečlivost, osobní zodpovědnost a spolehlivost, diskrétnost
- praxe v administrativě výhodou
- stylistické dovednosti a dobrá znalost českého pravopisu
- základní znalosti o chodu neziskové organizace a ochota vzdělávat se
- velmi dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- alespoň částečná znalost NJ, AJ výhodou
- odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
•zázemí stabilní neziskové organizace s mnohaletou působností
•práci, která má smysl a díky níž můžeme pomáhat
•5 týdnů dovolené
•mzdu ve výši 10 000 - 12 000 Kč

Kontakt pro zájemce:
Své žádosti s motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 14.června 2019.
Jako předmět e-mailu uveďte “Asistent/ka ředitele”.
Pohovor bude dne 20. června 2019.
Uchazeči, kteří nesplní dané požadavky, nebudou zařazeni do výběrového řízení.
Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení.
Následně budou materiály skartovány/smazány.
Volné místo asistent(ka) ředitele pro lokalitu Ostrov.