asistent/asistentka A-pics

  • Lovosice

Pracovní místo ( asistent/asistentka A-pics ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- odpovědnost za včasné dodávky k zákazníkovi
- kontrola expedice, dohledávání chybějících dílů ve výrobě
- komunikace s procesy, zajištění výroby potřebných dílů v co nejkratším čase
- příjem a výdej materiálu do výroby
- inventury materiálů a dílů
- vytváření a tisk dokumentů pro výrobu a logistiku
- komunikace se zákazníky
- dvousměnný provoz

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- dobrou znalost práce s MS Excel
- alespoň základní znalost angličtiny
- loajalitu, týmovost, ochotu učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu a tlaku
- schopnost dlouhodobé práce v dynamickém prostředí

Nabízíme:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- možnosti vzdělávání a profesního rozvoje
- měsíční bonus v závislosti na pracovním výkonu
- měsíční bonus za docházku
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
Volné místo asistent/asistentka a-pics pro lokalitu Lovosice.