OBCHODNÍK / OBCHODNICE V LOGISTICE A DOPRAVĚ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( OBCHODNÍK / OBCHODNICE V LOGISTICE A DOPRAVĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou
- Požadujeme: angličtina nebo polština výhodou, není podmínkou, dobrá znalost práce na PC
praxe v dopravě nebo logistice výhodou, není podmínkou, komunikační, vyjadřovací schopnosti na výborné úrovni, pracovitost, vytrvalost a odolnost vůči stresu, soustředěnost, pečlivost a pozornost, obchodního ducha
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující společnosti, motivující finanční ohodnocení (včetně prémie), stravenky, nefinanční benefity, firemní akce, důkladné zaškolení
- V případě zájmu své CV zašlete na e-mail: personalistika@logex.cz
Volné místo obchodník / obchodnice v logistice a dopravě pro lokalitu Hradec Králové.