Provozní elektrikář

  • Brno

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem.

Společnost ZETOR KOVÁRNA, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ.
Požadujeme:
vyučení v oboru elektrotechnik nebo elektromechanik (slaboproud, silnoproud, elektronika)
odborná způsobilost podle vyhlášky 50/1978Sb., §6 a vyšší
znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook)
aktivní přístup k řešení problematických situací
manuální zručnost, přesnost, preciznost
praxe výhodou
Náplň práce:
samostatná činnost na elektrických zařízeních
obsluha a údržba elektrických strojů od napětí NN až po VN
měření a regulace elektro zařízení
Nabízíme:
dovolená navíc,
stravenky,
odměna za hospodářský výsledek,
penzijní připojištění
příspěvky na dovolenou,
výhodné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky)
V případě zájmu prosím kontaktujte HR oddělení společnosti ZETOR KOVÁRNA, s. r. o.

Zaměstnanecké výhody:
dovolená navíc, stravenky, odměna za hospodářský výsledek, příspěvky na dovolenou, výhodné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky)

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Brno.