Hlavní elektrotechnik

  • Dolní Rychnov

Pracovní místo ( Hlavní elektrotechnik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VISHAY ELECTRONIC, spol. s r. o. Dolní Rychnov, společnost zabývající se výrobou elektronických součástek, hledá v současné době na hlavní pracovní poměr:

Hlavního elektrotechnika

Náplň práce:
•navrhovat technická zlepšení strojů s cílem zvyšování kvality a produktivity a podílet se na jejich zavedení
•zajišťovat náhradní díly
•organizovat práci, vést, řídit a motivovat pracovníky na svém oddělení

Požadujeme:
•středoškolské vzdělání technického směru
•Vyhl. 50/1978 Sb. §6
•NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
•zkušenost z výrobního prostředí vítána

Nabízíme:

•práce na HPP u stabilní nadnárodní společnosti
•dobré platové podmínky
•náborový příspěvek 5000,- Kč
•příspěvek na dovolenou a Vánoce, ostatní nadstandardní příplatky
•dovolenou 25 dnů + dny navíc dle odpracovaných let (celkem max. 30 dnů)
•příspěvek na dopravu až 1000 Kč/měsíc
•příspěvek na životní / penzijní připojištění
•variabilní složku mzdy
•stravenky v hodnotě 80,-Kč
•každoroční navyšování mzdy
•příspěvek na dětský tábor
•nástup možný ihned

Zaujala Vás nabídka? Těšíme se na Vaši odpověď s přiloženým životopisem na adrese: martina.remisova@vishay.com, tel.: 359 012 294
Nebo můžete navštívit náš kariérní portál a zjistit, co znamená pracovat ve Vishay: www.vishaycareers.com
Volné místo hlavní elektrotechnik pro lokalitu Dolní Rychnov.