RECEPČNÍ/OPERÁTOŘI BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB

  • Liberec

Pracovní místo ( RECEPČNÍ/OPERÁTOŘI BEZPEČNOSTNÍCH SLUŽEB ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pouze pro osoby zdravotně postižené
Požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů, výhodou ŘP skupiny B, spolehlivost, komunikativnost, poctivost, slušné vystupování
Zaměstnancům nabízíme:
- výrazně nadstandardní platové podmínky
- dodržení výplatních termínů
- jednoduchá, nenáročná práce
- přizpůsobení pracovní doby dle dohody
- silné firemní zázemí
- zaměstnanecké benefity
V případě zájmu volejte na uvedené tel. číslo v pracovní dny mezi 9:00 až 16:00 hodinou nebo nás navštivte osobně v úředních hodinách, každé úterý a čtvrtek mezi 8 - 10 hodinou na adrese provozovny: POLNÍ 180/6, 460 01 LIBEREC XIII - Nové Pavlovice (vedle Kolosea), autobusové spojení MHD bus č. 12, 13, 14, 24, 26.
Volné místo recepční/operátoři bezpečnostních služeb pro lokalitu Liberec.