Junior programátor - Delphi (01/2019)

  • Nový Bor

Pracovní místo ( Junior programátor - Delphi (01/2019) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme malý tým, jehož výtvory používají denně tisíce organizací již 20 let. Zkušeností máme na rozdávání a rádi uvítáme nový talent.
Pokud nechceš dělat software pro SpaceX, ale uspokojí tě obyčejná a přehledná evidence, pokud dáš přednost menší kanceláři před korporátním open spacem a pokud nechceš být jen dalším bezejmenným vývojářem, ale chceš být důležitou součástí týmu, pak se ti u nás bude líbit.
Čeká tě vývoj a úpravy programů tvořících zaběhlý systém vzájemně spolupracujících aplikací. Naučíme tě využívat nejen moderní komponenty, ale také náš vlastní rozsáhlý framework, který za tebe udělá spoustu hrubé práce, abys mohl řešit důležité detaily a specifika dané aplikace. Analýza a návrh vhodného řešení bude na Tobě, s dostupnou pomocí zkušených kolegů i metodiků na danou agendu.
Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
Lokalita: Nový Bor
Obor: IT - software
Popis pozice:
Spolupráce na tvorbě nových a údržba stávajících aplikací v rámci uceleného systému pro veřejnou správu (ekonomické, registrové a správní agendy).
Vhodné i pro absolventy. Možnost spolupráce a přípravy na zaměstnání již v průběhu studia.
Náplň práce:
- Návrh, vývoj a úpravy
o struktury databáze
o aplikací a knihoven
o tiskových a datových výstupů
- Spolupráce na vývoji rozsáhlého frameworku
- Integrace s jinými systémy
Očekávané znalosti a dovednosti:
- SŠ, VŠ
- analytické schopnosti-schopnost převést teoretickou metodiku do praktické evidence
- základní znalost objektově orientovaného programování
- základní znalost SQL
- výhodou znalost Delphi (7 - 10) a databáze Firebird
- samostatnost i sch