Specialista/ka zákaznického servisu

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Specialista/ka zákaznického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová 61 Triangle - Velemyšleves
Co Vás čeká:
Zpracování a kontrola zákaznických odvolávek sériové a před-sériové výroby
Zpracování prototypových a jednorázových objednávek
Denní emailová a telefonická komunikace se zákazníky
Denní komunikace s týmem plánování výroby.
Obsluha zákaznických webových portálů
Řešení reklamací, 8D report
Nastavování nových projektů v SAP, spolupráce s projektovým týmem
Zajišťování expresních dodávek ve spolupráci s koordinátorem transportu a oddělením expedice a skladu
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
SŠ vzdělání
Pracovní zkušenost na obdobné pozici výhodou
Pokročilá znalost anglického jazyka podmínkou
Znalost německého jazyka výhodou
Komunikativnost
Znalost SAP výhodou
Co Vám můžeme nabídnout: Zajímavé platové ohodnocení. 13.plat. Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy).25 dní dovolené
Flexibilní pracovní dobu. Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.Cafeterii
Plně dotované stravné. Další firemní benefity
Firemní akce.Moderní pracovní prostředí
kontakt:, tel.: 724424352, e-mail: kariera@cz.gestamp.com
Volné místo specialista/ka zákaznického servisu pro lokalitu Velemyšleves.