Interní trenér/ka svařování

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( Interní trenér/ka svařování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Náplň práce:
Zaškolování nových svářečů
Průběžná kontrola evidence zaškolení
Vedení záznamů o namátkových kontrolách
Kontrola a testování svářečů
Požadujeme:
Vzdělání technického směru
Platný svářečský průkaz metoda 135 1.1 a 141 1.1
Komunikační a prezentační schopnosti
Praxe na obdobné pozici výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:Zajímavé platové ohodnocení .13.plat .Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy) .25 dní dovolené
Plně dotované stravné .Cafeterii .Další firemní benefity .Firemní akce .Moderní pracovní prostředí
kontakt: 724424352, e-mail: kariera@cz.gestamp.com
Volné místo interní trenér/ka svařování pro lokalitu Velemyšleves.