*Stavební dělník pro montáž inženýrských sítí

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( *Stavební dělník pro montáž inženýrských sítí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
- práce při montáži vodovodů a kanalizací
- servisní práce na vodovodech, rekonstrukce vodohospodářských staveb
- práce převážně v regionu Vysočina a JM kraj
- odpovědnost za základní údržbu strojů a dodržování BOZP

Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- střední odborné vzdělání, s výučním listem
- řidičské oprávnění sk. B, výhodou C, E
- praxe ve stavebnictví výhodou
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, týmový hráč

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v terénu
- zaučení a vedení odpovědným pracovníkem
- možnost zvýšení kvalifikace s výhledem na práci ve vedoucí pozici
- zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další)
- pracovní oblečení a obuv
- dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na výkon
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu ve firmě s 25letou tradicí

Neváhejte a přidejte se k nám! Nástup možný ihned.
Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail halla@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Petr Halla, tel.: 777 290 830.
Volné místo *stavební dělník pro montáž inženýrských sítí pro lokalitu Velké Meziříčí.