Všeobecný/á bratr/sestra

  • Františkovy Lázně

Pracovní místo ( Všeobecný/á bratr/sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Jiráskova 23/3, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Pracovní doba: nerovnoměrně rozvržená (v jednosměnném provozu 7:00-15:00 h - 37,5 hod/týdně, ve dvousměnném provozu s nočním provozem jsou směny 12-ti hodinové dle rozpisu směn). Požadujeme: znalost NJ na komunikativní úrovni (další jazykové znalosti výhodou). Nabízíme: zaměstnanecké stravování, řešení ubytování, zajímavé finanční ohodnocení, benefity společnosti (příspěvek na bydlení, další vzdělávání, příspěvky na kulturní činnosti, rekreaci...). Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá) anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 7:00-15:00 h - dle dohody).
Volné místo všeobecný/á bratr/sestra pro lokalitu Františkovy Lázně.